הכי בטוח בקפסולה שלנו

אתם מוזמנים לפנות אלינו

מלאו את פרטיכם ונשמח לחזור אליכם:

או פשוט לשלוח דוא"ל:

שאלות נפוצות

קיצור של המילים "רשת פרטית וירטואלית" (Virtual Private Network). הVPN יוצר למעשה חיבור פרטי ומאובטח יותר בינינו, הגולשים, לבין האינטרנט. שירותי הVPN אמורים לתת לגולש, צרכן השירות, יכולת להתחבר לאתרים ומערכות שונות תוך שמירה על פרטיות ואנונימיות בפני חלק מהגורמים.

כאשר אתם גולשים מרשת מסוימת, שאינכם מכירים (למשל של המלון, שדה התעופה, בית הקפה וכו'), אינכם יכולים לדעת מי "צופה" במידע שלכם, מזהה אתכם וזומם לעשות בו שימוש. מידע שכזה עלול לכלול למשל את פרטי ההתחברות שלכם למערכות שונות, את היסטורית הגלישה שלכם, סיסמאות ועוד. ייתכן מאד שהשארתם מאחוריכם "חלון" פתוח עבור האקרים, במיוחד אם השתמשתם בנקודות Wifi חמות ציבוריות.

הקצאת כתובת IP ייחודית מעניקה לכם את האפשרות להוסיף שכבת הגנה נוספת לשירותים מרוחקים בהם אתם עושים שימוש. כך למשל, תוכלו להגדיר את הכתובת הייחודית לכם ככתובת היחידה המורשת להתחברות לשליטה מרוחקת על העסק, על אתר האינטרנט שלכם, על מערכות העובדים, על כל כניסה למרחב העסקי במערכות השונות שלכם, למעשה לכל שירות או מערכת המאפשרת הגדרה של התחברות מכתובת מורשת בלבד. כך תוכלו לשפר את רמת אבטחת העסק ולהביא לצמצום היכולת להתחזות אליכם, לנצל חולשות אבטחה ופגיעויות. אם למשל דלפו סיסמאות, מכם, מהעובדים, מהספקים שלכם, יהא קשה להתחבר לרשת ולהשיג גישה מכתובת שלא אישרתם. ניתן להגדיר במסגרת זו מגוון שירותים שכל עסק עושה בהם שימוש ולשפר מאוד את יכולת הזיהוי המוקדם של פעולות בלתי מורשות.

VPN CAPSULE הוא שירות המבוסס על תשתיות איכותיות ופועל באמצעות תכנה מובילה. להבדיל מכך, חלק ניכר משירותי הVPN עליהן שמעתם נועדו לדבר אחרי לגמרי: לאפשר לגולש להסתיר את זהותו ומיקומו, על מנת להוריד טורנטים, סרטים, או להתחבר לשירותים שונים הנגישים אך ורק לאנשים מאותו אזור. כתוצאה מכך מערכות הגנה שונות מזהות את שרתי VPN הללו, חוסמות אותן. בחלק ניכר מהמקרים, התשתיות חלשות למדי, עמוסות ואינן עומדות בסטנדרטים הולמים.

השירותים שלנו משפרים אספקטים מסוימים הקשורים להגנה ואבטחה ואנו בהחלט ממליצים עליהם. אנו עצמנו מקפידים להתחבר למערכות שלנו באמצעים דומים. עם זאת, ולמרבה הצער, אף עסק אינו חסין ממתקפות סייבר ותקלות ואף שירות איננו מוגן באופן מלא, גם לא השירותים שלנו. ההיערכות אחראית ונבונה, לדעתנו, דורשת ניהול והערכת סיכונים שוטף, היוועצות עם בעלי מקצוע, ושמירה על כללי זהירות ואמצעי הגנה מגוונים בכלל השירותים וגם כמובן במערכות השונות שלכם שאינן קשורות אלינו כלל ויכולות להיות יעד לתקיפה.

לא מצאתם תשובה? יש לכם שאלה נוספת? צרו איתנו קשר